Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KOMBETARJA

La jashtë Cikalleshin, trajneri shqiptar ‘sulmon’ Sylvinhon: Mosmirënjohja është një nga veset më të këqija

Shkruar nga NEWSPORT
La jashtë Cikalleshin, trajneri shqiptar ‘sulmon’ Sylvinhon:
Sokol Cikalleshi

Mosprania e Cikalleshit në listën e Kombëtares për Euro 2026 ka shkaktuar një reagim të madh në opinionin publik. Të shumtë janë ata që e donin në Gjermani për kontributin disa-vjeçar me kuqezinjtë, ndërsa të tjerë mendojnë se koha e tij ka mbaruar duke i dhënë të drejtë Sylvinhos.

Cikalleshi i dha zyrtarisht fund me Kombëtaren, siç tregon edhe reagimi i tij në Instagram. Të shumtë komentet nga figura të futbollit në mbështetje të tij dhe një prej tyre është edhe nga Dorjan Bubeqi. Trajneri i Besës ka komentuar në postimin e sulmuesit kavajas duke thumbuar trajnerin Sylvinho.

“Respekte per ty vlla. Mosmirenjohja eshte nje nga veset me te keqija. Te uroj gjithe te mirat ty dhe familjes tende”, komenton Bubeqi.

La jashtë Cikalleshin, trajneri shqiptar ‘sulmon’ Sylvinhon:
 

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga