Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

LEGJIONARËT

FOTOLAJM/ Gati për Euro 2024 dhe ekipin e ri, Jasir Asani ‘hesht’ kritikët

Shkruar nga NEWSPORT
FOTOLAJM/ Gati për Euro 2024 dhe ekipin e ri, Jasir Asani
Jasir Asani, lojtar i Kombëtares

Jasir Asani është padyshim kryefjala e kualifikuesve të Euro 2024, ku Shqipëria ia doli që të kualifikohej në Europian për herë të dytë në histori.

Sulmuesi nga Shkupi ishte një nga protagonistët kryesorë, ku me golat e tij u dha kuqezinjve fitore të rëndësishme.

Së fundmi, Asani është kritikuar në Korenë e Jugut për mbipeshë, por dita-ditës, 29-vjeçari po vërteton të kundërtën. Ditën e sotme, mëngjërashi ka shpërndarë një tjetër foto në nga palestra duke treguar edhe një herë që, jo vetëm që nuk është mbipeshë, por është në superformë.

Asani duket më shumë se gati për Euro 2024 dhe aventurën te ekipi i ri, që me shumë gjasa pritet të jetë Dusseldorf, klub që kërkon promovimin në Bundesligë, elitën e futbollit gjerman.

FOTOLAJM/ Gati për Euro 2024 dhe ekipin e ri, Jasir Asani
Foto e publikuar nga Jasir Asani

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga