Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KOMBETARJA

"Arbër Hoxha do sjellë fitoren", Ismet Munishi: Të tjerët vetëm ta mbajnë barazim derisa të futet

Shkruar nga NEWSPORT
"Arbër Hoxha do sjellë fitoren", Ismet Munishi: Të
 

Shqipëria dhe Spanja do të luajnë sonte në orën 21:00 takimin e fundit të tyre në grupin B. Spanja e ka siguruar kualifikimin si vend i parë, teksa Kombëtarja kuqezi shpreson te një rezultat pozitiv për të besuar.

Para ndeshjes foli për T7 trajneri Ismet Munishi. Ky i fundit beson se fitorja do vijë nga Arbër Hoxha. 

"Këta tjerët veç le ta mbajnë rezultatin 0-0, derisa të hyjë Arbër Hoxha, ai i kallxon Navasit e këtyre tjerëve", u shpreh Munishi. 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga