Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SERIE A

Video/ Tifozët e Crotones e ofendojnë, Spalletti i lë si "pemë" me këtë veprim

Shkruar nga NEWSPORT
Video/ Tifozët e Crotones e ofendojnë, Spalletti i lë si

Trajneri i Romës, Luciano Spalletti, ka qenë viktimë e ofendimeve të tifozëve të Crotones, i cili ia ktheu në një mënyrë interesante. Spalletti është kthyer drejt tifozëve të Crotones dhe ka qëndruar për disa sekonda vetëm duke i shikuar ata.

Trajneri i Romës tha se u kthye nga ata për t’ua lehtësuar punën atyre të cilët vazhdimisht e ofenduan gjatë asaj sfide.

“Nëse dëshirojnë të më fyejnë mua, mund të më fyejnë. U ktheva për t’i shikuar që t’ua bëjë më të lehtë”, theksoi Spalletti pas ndeshjes së djeshme.

https://www.youtube.com/watch?v=YcSBMGG2TmQ

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga