Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SERIE A

Situata merr një tjetër “kthesë”, arabët i dërgojnë ofertë portierit të Interit

Shkruar nga NEWSPORT
Situata merr një tjetër “kthesë”, arabët i

Portieri i Interit, Andre Onana tashmë është në qendër të shumë thashethemeve në këtë merkato verore. Gjigandët e Premier League si Manchester United apo dhe Chelsea kanë shprehur interesim për portierin.

Megjithatë ekipet angleze mund të kenë një rivalitet të fortë pasi në garë për shërbimet e kamerunasit është futur edhe ekipi arab i Al Nassr.

Arabët kanë bërë një ofertë për Onanën, por nuk dihet shuma e ofruar. Interi kërkon të paktën 60 milionë euro për gardianin e portës, një shumë aspak e lartë për drejtuesit e Al Nassr. Edhe Onana do e shqyrtonte një lëvizje të tillë pasi tek ekipi arab do të gjente dhe Cristiano Ronaldon.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga