Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KOMBETARJA

Një selfie në Lyon me familjen nga Shkodra

Shkruar nga NEWSPORT
Një selfie në Lyon me familjen nga Shkodra

Festa me ekipin dhe stafin teknik ka zgjatur disa minuta, ndërsa më pas lojtarët e Kombëtares kanë gjetur kohën të festojnë pak edhe me familjarët dhe miqtë e tyre në stadiumin e Lionit. Elseid Hysaj, mbrojtësi shkodran i Kombëtares, ka kaluar disa çaste mjaft të gëzueshme me familjen e tij nga Shkodra, siç e tregon edhe kjo seflie e bërë nga vetë lojtari. Kujtimet e paharruara për të gjithë pas asaj fitoreje historike, ia vlen të “dokumentohen”. Elseid Hysaj po bëhet gjithmonë e më popullor për shqiptarët, pasi është lojtari që luan me klubin më të madh për momentin, me Napolin, por edhe po shkëlqen me kuqezinjtë.

Tags:

KOMBETARJA

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga