Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Shënoi golin e parë ndaj ish-ekipit të tij, Marçelino Preka: Dueli me Balajn? Është legjendë, por ia dola mirë

Shkruar nga NEWSPORT
Shënoi golin e parë ndaj ish-ekipit të tij, Marçelino

Partizani shkëlqeu përballë Vllaznisë teksa fitoi me rezultatin e thellë 4-1 dhe vijojnë ecurinë me 6 fitore rradhazi. Heronjtë e ndeshjes ishin të gjithë lojtarët që luajtën, të cilët dhuruan një ndeshje perfekte secili, ndërsa autorët e golave ishin Rrapaj, Mehmeti, Maguette dhe Preka, i cili në fund të ndeshjes foli për MCN TV.

“Nuk e filluam mirë, ishte goli im i parë dhe shpresoj të kem sa më shumë gola në vazhdimësi. Dueli me Bekim Balajn? Është legjendë, më vuri në vështirësi në luftën në ajër por besoj se ia dolëm mirë. Besoj se duhet shumë punë për të arritur më shumë.”

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga