Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

San Siro gati për emocione, Inzaghi hedh titullarët (FORMACIONET ZYRTARE)

Shkruar nga NEWSPORT

Interi pret Viktoria Plzen në San Siro në orën 18:45 për ndeshjen e pestë të fazës së grupeve në Champions League. Gabimet janë fatale për zikaltërit dhe sot do të përqëndrohen në maksimum për të siguruar kualifikimin në raundin 1/16.

Trajneri Inzaghi ka zgjedhur titullarët e takimit ndërkohë që zbulohen formacionet edhe në ndeshjen tjetër Brugge – Porto.

INTER - VIKTORIA PLZEN

CLUB BRUGGE - PORTO

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga