Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Rrogozhinasit e kanë të lehtë në shtëpi, Vllaznia nuk njeh fitore përballë Egnatias

Shkruar nga NEWSPORT
Rrogozhinasit e kanë të lehtë në shtëpi, Vllaznia nuk

Vllaznia do udhëtojë nesër në transfertën e Egnatias, për sfidën e javës së 15-të në Superiore. Ndeshja nis në 13:30 dhe këto dy skuadra ndër vite kanë prodhuar disa statistika interesante.

Vllaznia nuk e njeh fitoren në Rrogozhinë. Nga viti 2021, kur këto skuadra janë ndeshur më shpesh me njëra-tjetrën, 3 janë fitore për Egnatian dhe 2 barazime.

Një prej sfidave ishte fitorja 1 me 0 në Kupën e Shqipërisë, që kaloi rrogozhinasit në finale për ta fituar më pas. Në rast se ia dalin nesër, shkodranët do e kenë fitoren e parë.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga