Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Rikthehen emocionet e Nations League, në mbrëmje luhet gjysmëfinalja e parë (SFIDA)

Shkruar nga NEWSPORT
Rikthehen emocionet e Nations League, në mbrëmje luhet

Ditën e sotme do të rikthehen emocionet e Nations League. Në orën 20:45 do të zhvillohet një përballje interesante me sty kombëtareve.

Holanda dhe Croacia do të përplasin “brirët” me njëra-tjetrën në stadiumin “De Kuip” të Roterdamit. Kjo është edhe sfida e parë e “Play-Off” të Nations League.

Skuadra që do të arrijë të fitojë në këtë takim do të shkojë në finalen e këtij kometicioni. Ndërkohë kujtojmë se gjysmëfinalja e dytë do të jetë mes Spanjës dhe Italisë që do të luhet ditën e nesërme.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga