Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Pritja merr fund, Pochettino ZYRTARISHT merr “frenat” e CHELSEA

Shkruar nga NEWSPORT
Pritja merr fund, Pochettino ZYRTARISHT merr “frenat” e CHELSEA
Tashmë gjithçka është zyrtare. Mauricio Pochettino është zyrtarizuar ditën e sotme si trajneri më i ri i skuadrës së Chelsea. Timonieri argjentinas rikthehet në stol pas një viti. Ish-trajneri i PSG-së do të nisë punën e tij te Blutë e Londrës më 1 korrik 2023, ndërsa ka firmosur një kontratë 2 vjeçare dhe me një opsion tjetër rinovimi.
Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga