Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Pret Partizanin në “Niko Dovana”, klubi i Dinamos nxjerr në shitje biletat e derbit

Shkruar nga NEWSPORT
Pret Partizanin në “Niko Dovana”, klubi i Dinamos nxjerr

Dinamo do të luajë përballë Partizanin ditën e shtunë ndeshjen e vlefshme për javën e 23-të të “Abissnet Superiore”. Sfida që do të zhvillohet në stadiumin “Niko Dovana” do të startojë në orën 17:00.

Dy ditë para derbit, klubi dinamovit ka nxjerrë në shitje edhe biltet për këtë sfidë që është mjaft e rëndësishme për të dyja ekipet. Bileta në tribunën e miqve, pra tifozëve të Partizanit, kushton 500 lekë, po aq sa në tribunën përballë. Ndërsa në tribunat A dhe B, bileta për ta ndjekur nga afër këtë sfidë kushton 1000 lekë.

Pikërisht për biletat e derbit, Dinamo shkruan në faqen zyrtare: “Biletat mund t'i siguroni që prej ditës së sotme në biletarinë e stadiumit "Selman Stërmasi" dhe në "Niko Dovana" ditën e ndeshjes.”

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga