Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Presin Kukësin në shtëpi, ‘Fanaticsat’: Në stadium vetëm për emrin dhe historinë e Tironës

Shkruar nga NEWSPORT
Presin Kukësin në shtëpi, ‘Fanaticsat’: Në

Tirana do të presë Kukësin në ‘Selman Stërmasi’ ditën e dielë në orën 13:30 për të zhvilluar ndeshjen e javës së 13-të të Superiores. Bardheblutë duan me çdo kusht 3 pikët në shtëpi pas hapit fals në Korçë me Skënderbeun.

Distanca me kreun është shumë larg, plot 8 pikë, dhe një fitore është e domosdoshme duke parë edhe përplasjen direkte Egnatia – Partizani. Tifogrupi i bardhebluve, “Tirona Fanatics”, ka bërë njoftimin e zakonshëm përpara ndeshjes.

“Te dielen ne oren 13:30 luajme ne Selman Stermasi kunder Kukesit! Fanatics do te jene aty! Vetem per emrin e modh dhe historine e Tirones! Aty, gjithmone e kudo...pa kushte! Forca TIRONA”, shkruan tifogrupi.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga