Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Lajmi i fundit/ Futbollisti i ndeshjes Teuta-Kamza: Nuk e preka topin me dorë, s'kemi rival direkt

Shkruar nga NEWSPORT
Lajmi i fundit/ Futbollisti i ndeshjes Teuta-Kamza: Nuk e preka topin me

Futbollist i ndeshjes Teuta-Kamza u shpall Erlis Ymeri. Shkodrani u duk i lumtur dhe i kënaqru me paraqitjen e ekipit në ndeshjen kundër durrsakëve por nuk shpalos një objektiv real.

"Gjithë javën u përgatitëm për këtë ndeshje dhe ia dolëm mbanë. Shënuam një gol mjaft të bukur. Faza e parë nisi e vështirë pasi ne sapo ishim krijuar si ekip por tani ne po e marrim veten nga ndeshja në ndeshje. Topi me dorë ? Nuk e preka aspak topin me dorë. Ne nuk kemi rival direkt por të shohim ndeshjet një e nga një".

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga