Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Përballje prestigji në Spanjë, Real-Barcelona në gjysmëfinalen e Kupës së Mbretit

Shkruar nga NEWSPORT
Përballje prestigji në Spanjë, Real-Barcelona në

Është hedhur sot shorti për gjysmëfinalet e Kupës së Mbretit në Spanjë. Real dhe Barcelona do të luajnë një tjetër klasike mes tyre kësaj here me dy takime. Gjysmëfinalja tjetër do të jetë mes Osasunas dhe Athletic Bilbao.

Ndeshjet e para do të zhvillohen më 28 shkurt dhe 1 mars, ndërsa takimet e kthimit do të zhvillohen me 5 dhe 6 prill.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga