Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Përballja me Tiranën, Guerrilsat japin detaje: Nisemi në orën 15:59!

Shkruar nga NEWSPORT
Përballja me Tiranën, Guerrilsat japin detaje: Nisemi në

Partizani do të luajë nesër kundër Tiranës, ndeshje e vlefshme për javën e 33-të të Superiores. Në këtë takim nuk do të mungojnë as Guerrilsat, që kanë bërë me dije se nisja drejt stadiumit “Air Albania” do të bëhet në orën 15:59.

Në një njoftim të bërë në kanalin zyrtar jepeshin detaje. Ndërsa në fund mbyllej duke theksuar se ndaj bardhebluve do të synohet vetëm fitorja.

“Nesër, ora 18:30 Tirana - Partizani, grumbullimi fillon si zakonisht tek Baza 46 prej orës 13:00 dhe bashkë nisim marrshimin tradicional drejt stadiumit në orën 15:59.

Objektivi i vetëm është fitorja, asgjë tjetër nuk ka rëndësi !

Forca Partizani !”, shkruhej në njoftimin e Guerrilsave.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga