Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Partizani zbulon axhendën e miqësores me ish-trajnerin Shpëtim Duro

Shkruar nga NEWSPORT
Partizani zbulon axhendën e miqësores me ish-trajnerin Shpëtim

Partizani vijon përgatitjet në Pogradec aty ku janë grumbulluar për fazën përgatitore për ndeshjet e kupave të Europës. Të kuqtë do të zhvillojnë edhe disa ndeshje testuese dhe e para do të jetë ndaj Strugës.

Kampionët e Maqedonisë së Veriut drejtohen nga Shpëtim Duro, ish-trajner i Partizanit dhe do të jetë një ritakim mes tyre. Homologu i tij te “demat”, Zoran Zekic, do të ketë mundësinë të shohë për herë të parë lojtarët e tij në aksion.

Klubi i Partizani me një postim në rrjete sociale bën të ditur axhendën e kësaj miqësoreje. Ndeshaj do të luhet nesër në orën 17:30 në stadiumin “Gjorgji Kyçyku”.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga