Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

MAQEDONIA

Pak ditë më parë njoftoi se ishte pranë një ekipi kampion, Vangjel Zguro drejt skuadrës së re

Shkruar nga NEWSPORT
Pak ditë më parë njoftoi se ishte pranë një ekipi

Pak ditë më parë Vangjel Zguro njoftoi në rrjetet e tij sociale se ishte shumë pranë firmës me një ekipi kampion. Por, sipas futbollistit gjërat nuk shkuan ashtu siç duhet dhe në fund nuk pati asgjë konkrete. Pas kësaj futbollisti u shpreh shumë i zhgënjyer.

Por tashmë duket se çdo gjë e ka hedhur pas krahëve dhe po përgatitet për aventurën e re. Sipas “Shkodra Sport” mbrojtësi ësht ëshumë pranë me një ekip kampion. Këtë herë bëhet fjalë për Strugën.

Ky operacion do të kryhet nga një menaxher i cili ka prefuar të qëndrojë anonim. 30-vjeçari tashmë pritet të tregojë vlerat e tij në kualifikueset e Champions League. Kujtojmë që Struga do të përballet me kampionet e Lituanisë, Zalgiris.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga