Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Osmani udhëzon Bekim Balajn në fushë, reagon Sulejman Starova: Ky është ofendim për trajnerin e parë

Shkruar nga NEWSPORT

Vllaznia po kalon jë moment të mirë në kampionat, em shkdranët që janë të dytët në tabelën e klasifikimit me vetëm 4 pikë më pak se Egnatia kryesuese. Padisktuim meritë për rezultatet pozitive të shkodranëve kanë Qatip Odmani dhe tefik Osmani, të cilët i rikthyen kuqeblutë në “shinat” e duhura  pas startit të dobët.

Drejtori sportiv është gjithmonë afër skuadrën dhe madje nuk nguron t’i këshillojë lojtarët gjatë ndeshjesh. Pikërisht për diçka e tillë i duket e gabuar ish-trajneri të njohur, Sulejman Starovës.

Tefiku ka postuar njën foto në rrjetet sociale, ku duket se po udhëzon Bekim Balaj. Starova nuk ka nguruar dhe ka komentuar se diçka e tillë është një ofendim i madh për trajnerin e parë të skuadrës.

“Kjo është një veprim i papranueshëm. Ofendimi më i madh për trajnerin e parë”, ka shkruar ish-timonieri i Partizanit në postimin e Osmanit.

[caption id="attachment_727101" align="alignnone" width="1290"]Postimi i Tefik Osmanit dhe komenti i Sulejman Staroves Postimi i Tefik Osmanit dhe komenti i Sulejman Staroves[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga