Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SERIE A

Osimhen – Napoli, publikohet VIDEO-ja e radhës, sulmuesi injoron shokët e skuadrës

Shkruar nga NEWSPORT
Osimhen – Napoli, publikohet VIDEO-ja e radhës, sulmuesi injoron
Marrëdhënia e Victor Osimhen dhe Napolit është më e tensionuar se kurrë. Sot, është publikuar një video në rrjetet sociale ku shihet sulmuesi nigerian teksa mbërrin në hotelin Serapide në Napoli. Ai nuk i përshëndet shokët e skuadrës, Zielinskin dhe Demme, por vijon rrugën e tij. Të dielën që lamë pas, Osimhen ishte në qendër të kritikave pas humbjes së penalltisë kundër Bolognës, sfidë që përfundoi me rezultaitn 0-0. Ai u zëvendësua nga Rudi Garcia, mes të cilëve pati edhe probleme. Në këtë fillim të këtij sezoni futbollistik, Napoli nuk e ka nisur siç duhet. Kampionët në fuqi të Italisë gjenden në vendin e shtatë me 8 pikë në 5 javë. Pritet me interes të shihet se çdo të ndodhë, teksa Napoli dhe Osimhen nuk janë në ditët e tyre më të mira.  
Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga