Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Numri një i klubit të Partizanit, ditë festive sot tek të kuqtë

Shkruar nga NEWSPORT
Numri një i klubit të Partizanit, ditë festive sot tek të

Ditë festive sot te Partizani. Klubi i kuq ka uruar presidentin Gazment Demi. Ky i fundit feston ditëlindjen e tij dhe në këtë ditë speciale s’mund të mungonte urimi në kanalin zyrtar.

Kreu i 16 herë kampionëve të Shqipërisë shfaqet para një torte, ndërsa në sy bie qiriri i vetëm si për të treguar numrin një të klubit.

Në faqen zyrtare të klubit të Partizanit shkruhej: “Presidenti Gazment Demi, sot feston ditëlindjen! FK Partizani i uron kreut të 16-herë kampionëve të Shqipërisë edhe 100 vite të lumtura në jetë dhe familje”.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga