Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

NATIONS LEAGUE/ Gola në “frymën e fundit” dhe gafa qesharake në Ligën D (VIDEO)

Shkruar nga NEWSPORT
NATIONS LEAGUE/ Gola në “frymën e fundit” dhe gafa

Përfundojnë 2 ndeshjet e Ligës D në Nations League mes Andorras e Letonisë dhe Moldavi – Liechtenstein. Letonezët arriten të marrin një barazim që do t’i sigurojë atyre ngjitjen në Ligën D. Golat në barazimin 1-1 erdhën si pasojë e dy gafave nga të dy ekipet. Në ndeshjen tjetër, Moldavia fitoi në frymën e fundit duke shënuar dy gola përballë Liechtenstein.

Andorra – Letoni

Moldavi – Liechtenstein

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga