Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SERIE A

Mungon vetëm zyrtarizimi, Juventus largon mesfushorin drejt rivalit të madh

Shkruar nga NEWSPORT
Mungon vetëm zyrtarizimi, Juventus largon mesfushorin drejt rivalit të

Marko Pjaca do jetë futbollisti më i ri i Torinos.

Skuadra "Granada" ka arritur akordin për huazimin e mesfushorit dhe më pas blerjen përfundimtare të kartonit.

Pjaca është kërkesë e trajnerit Ivan Juric  Palët do të paraqesin detajet e fundit të kontratës nesër. 

Më pas, vizita mjekësore dhe nënshkrimi i kontratës me skuadrën tjetër të Torinos.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga