Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Mbani “frymën” në mbrëmjen e sotme, në fushë zbresin Inter dhe Manchester City

Shkruar nga NEWSPORT
Mbani “frymën” në mbrëmjen e sotme, në

Edhe në mbrëmjen e sotme fati ka rezervuart dy sfida të vlefshme për fazën me eliminim direkt në Champions League. Dy takime mjaft të rëndësishmee do të luhet në orën 21:00.

Në Itali, Interi do të presë Porton në një takim që duket mjaft i interesant. Zikaltrit e Simone Inzaghit nuk duan të gabojnë në shtëpi dhe so të kërkojnë vetëm fitoren.

Ndërkohë në Gjermani do të udhëtojë Manchester City, i cili do të sfidojë Leipzig. Djemtë e Pep Guardiolës kanë bërë mirë në ndeshjet e fundit dhe nuk pritet të bëjnë hapa fals në mbrëmje. Ndërkohë nga ana tjetër sskuadar gjermane ka treguar se mund të mposhtë çdo kundërshtarë, teksa synimi është për të shkuar sa më larg në këtë kompeticion.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga