Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Luhet në aksin Kukës – Rrogozhinë, mësohen gjyqtarët që do të vendosin drejtësi (EMRAT)

Shkruar nga NEWSPORT
Luhet në aksin Kukës – Rrogozhinë, mësohen

Superiorja do të luajë ditën e sotme 3 ndeshjet e javës së 25-të të kampionatit. Në orën 13:30 do të luhet në aksin Kukës-Rrogozhinë.

Në lojë janë mbijetesa dhe Final – Four, me ekipet që do të duelojnë “dhëmb për dhëmb” për fitoren. Për këto 2 ndeshje janë mësuar edhe gjyqtarët që do të vendosin drejtësi.

“Newsport.al” ka mësuar edhe emrat e tyre. Në sfidën Kukësi – Erzeni do të gjykojë Osion Yzeiraj, në duelin Egnatia – Teuta do të jetë kryesor Olsid Ferataj.

EGNATIA - TEUTA

Arbitër kryesor:Olsid Ferataj

Asistent 1:Mario Shazivari

Asistent 2:Endri Mehmetaj

Arbitër i 4:Laver Alla

Var:Kreshnik Barjamaj

Avar:Marjus Qose

 

KUKËSI – ERZENI

Arbitër kryesor:Olsion Yzeiraj

Asistent 1:Alfred Shkreta

Asistent 2:Ergys Spahiu

Arbitër i 4:Indrit Myrtja

Var:Albert Doda

Avar:Elvis Gjoka

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga