Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Lider te skuadra e Chelsea, Real dhe City vihen pas kapitenit të “bluve”

Shkruar nga NEWSPORT
Lider te skuadra e Chelsea, Real dhe City vihen pas kapitenit të

Reece James këtë sezon është një lider i padiskutueshëm në formacionin e Chelsea. me shiritin e kapitenit në krah po bën paraqitje fantastike edhe pse skuadra nuk po i përgjigjet formës së tij.

Gjithsesi për të ka interes nga ekipet e njohura. Real Madrid dhe Manchester City kanë një sy nga 23-vjeçari. Të dy skuadrat janë të gatshme të shpënzojnë milionat për transferimin e tij, të cilin do e tentojnë edhe në merkaton e janarit.

Kujtojmë se James ka kontratë të vlefshme me Chelsean deeri në qershor të vitit 2028. Këtë sezon ka luajtur në 6 ndeshje dhe ka asistuar në një rast që pas rikthimit nga dëmtimi.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga