Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SERIE A

Legjenda e muzikës italiane mirënjohës ndaj Thiago Motta-s: Prej tij shoh Bolognan  

Shkruar nga NEWSPORT
Legjenda e muzikës italiane mirënjohës ndaj Thiago Motta-s: Prej

Mes shumë përsonaliteteve që janë mahnitur nga puna e Thiago Mottas në stolin e Bologna është dhe Gianni Morandi. Këngëtari i njohur italian është edhe president nderi i klubit.

Ai u pyet nga gazetarët se pse nuk po organizon një koncert në stadiumin e Bologna “Dall’Ara”. Morandi u përgjigj: “Për momentin më pëlqen të shikoj ndeshjet aty, falenderoj Thiago Mottan për punën e tij, për mënyrën se si e ka bërë Bolognan të luajë.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga