Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KUPA E SHQIPERISE

Synohet përmbysja e madhe, Tirana nxjerr në shitje biletat dhe ndryshon axhendën e ndeshjes me Kukësin

Shkruar nga NEWSPORT
Synohet përmbysja e madhe, Tirana nxjerr në shitje biletat dhe
Tirana - Kukesi

Tirana do të presë Kukësin të mërkurën në orën 18:00 në ‘Air Albania’. Ndeshja e programuar të luhej në orën 15:00 do të luhet pasdite.

Bardheblutë synojnë përmbysjen e madhe për të kapur finalen e më pas të fitojnë kupën që përveç lavdisë, të siguron një rrugë më të lehtë për në Europë.

Klubi ka nxjerrë në shitje biletat dhe ka publikuar çmimet e tyre që varjojnë nga 300 pas porte, në 500 te ‘karshia’ dhe 2000 në tribunën kryesore.

Sfida e parë u mbyll me fitoren 2-0 të verilindorëve.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga