Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Këlliçi në stadium me shallin e Tiranës, komenti i Gaz DEMIT: Ngushëllime për derbin, të marrë shembull Erion Veliajn

Shkruar nga NEWSPORT
Këlliçi në stadium me shallin e Tiranës, komenti i Gaz

Belind Këlliçi ishte i pranishëm në stadium në derbin Partizani - Tirana, që u mbyll me shifrat 2-0.

Kandidati për Bashkinë e kryeqytetit mbante vënë shallin e bardhebluve. Në një intervistë të dhënë për Gert Çarçanin, kreu i klubit të Partizanit kishte edhe një koment për këtë.

"Taksapagues janë dhe të Partizanit dhe të Tiranës. Kandidati që nuk e di kush është, ka dëshirën e vet. Mirë nuk është për të.

Nëse fiton do të jetë kryetar dhe për Partizanin e Tiranën. Unë nuk e kam parë Erion Veliajn të veshë fanelë të ekipeve të kryeqytetit. E ngushëlloj për derbin", tha presidenti Demi.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga