Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KATEGORIA I

ZYRTARE/ Klubi i Kategorisë së Parë konfirmon largimin e trajnerit, pritet prezantimi i lezhjanit të Vlorës

Shkruar nga NEWSPORT
ZYRTARE/ Klubi i Kategorisë së Parë konfirmon largimin e
Kategoria e Pare

Tashmë është zyrtare, Klevis Hima nuk do të jetë më trajner i Burrelit. Është vetë klubi i Kategorisë së Parë që konfirmon largimin me një postim në rrjete sociale.

“Klub Futboll Burreli njofton nderprerjen e koraten me marreveshje te dyanshme me tranjer Klevis Hima. Ishte kenaqesi te punojm nje njeri punetor si ju Hima e falenderojme per cdo kontribut dhe arritjen e objektivit shpresoj ne te ardhmen rruget tona te takohen perseri prof hima ishe nje djal puntor qe i fliste puna dhe jo guna sukese dhe vetem suksese Profesor Hima”, shkruan klubi.

Hima erdhi në krye të ‘Mbretërorëve’ në gjysmë të sezonit dhe ia doli t’i siguronte mbijetesën në kategori. Burreli pritet ta zëvëndësojë me Ditmar Bicajn i cili do të lërë stafin e Flamurtarit për të marrë kreun e pankinës matjane.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by KF BURRELI ???????? (@mbreteroret)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga