Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KATEGORIA I

Refuzoi disa oferta, Spahiu rinovon deri në vitin 2027

Shkruar nga NEWSPORT
Refuzoi disa oferta, Spahiu rinovon deri në vitin 2027
Ermir Spahiu

Ermir Spahiu do të vazhdojë të jetë pjesë e Besës. Lojtari kryeqytetas pavarësisht oferttave të shumta që ka marrë gjatë kësaj periudhe ka vendour të qëndrojë te kavajasir.

Palët kanë rinovuar kontratën mes tyre deri në qershor të viti 2027. 21-vjeçari dhe kavajasit firmosin kështu kontratën e re mes tyre.

Këtë sezon mesfushori kryeqytetas ka luajtur në 26 ndeshje. Spahiu ia ka dalë të shënojë 6 gola dhe të dhurojë edhe 5 asiste. 21-vjeçari do të tentojë të kthehet në një lider te skuadra e Besës, e cila sezonin e ri do të drejtohjet nga Shpëtim Duro dhe ku synojnë ngjitjen në Superiore.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga