Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SERIE A

Klubi i largoi përfundimisht, Ismael BENNACER: Faleminderit për besimin që keni tek unë

Shkruar nga NEWSPORT
Klubi i largoi përfundimisht, Ismael BENNACER: Faleminderit për
Milani mori vendimin e rëndësishëm duke larguar përfundimisht dyshen Maldini-Massara. Ditën e djeshme kuqezinjtë larguan Paolo Maldinin ndërsa sot erdhe edhe zyrtarizimi i Federic Massara. Pas këtyre largimeve ka reaguar edhe futbollisti i kuqezinjëve, Ismael Benancer. Bennacer përshëndeti dy menaxherët përmes një postimi në Twitter. "Paolo, Ricky, dua t'ju falënderoj për gjithçka që keni bërë për AC Milan dhe për mua. Faleminderit për besimin që keni demonstruar tek unë në vitin 2019, duke i hapur dyert këtij klubi të madh që është Milani. Më keni ndihmuar të rritem, të zhvillohem. Pasioni, disiplina dhe përkushtimi juaj ndaj klubit na kanë frymëzuar dhe do të vazhdojnë ta bëjnë këtë çdo ditë. Gjithë të mirat për në të ardhmen”, ka shkruar Bennacer.
Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga