Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SERIE A

Inzaghi zgjedh skuadrën anti-Bologna, Asllani përsëri në stol (FORMACIONET ZYRTARE)

Shkruar nga NEWSPORT

Interi pret Bolognan në San Siro në orën 20:45 për javën e 14 të Serie A. Zikaltërit duan me cdo kusht fitoren për të filluar ngjitjen në tabelën e klasifikimit. Tre pikët e mundshme sot do t’i katapultonin në renditje teksa Atalanta po humbet me Leccen ndërsa Roma po barazon me Sassuolon.

Trajneri Inzaghi ka zgjedhur titulalrët e sfidës dhe Kristjan Asllani është preferuar përsëri në stol. Një situatë që sa vjen e bëhet më shqetësuese për talentin e Kombëtares shqiptare.

Formacionet Zyrtare:

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga