Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Interi kërkon të mësojë kundërshtarin, City dhe Reali për një biletë në finale

Shkruar nga NEWSPORT
Interi kërkon të mësojë kundërshtarin, City dhe Reali

Manchester City dhe Real Madrid do të "luftojnë" sonte në orën 21:00, në stadiumin “Etihad “për të siguruar një vend në finale e Champions League që do të luhet ne Stamboll.

Sigurisht që do të jetë një ndeshje emocionuese pasi Manchester City do të përpiqet të kalojë gjigantët spanjollë në garën direkte dhe pse jo për të fituar Champions League për herë të parë në histori.

Ndeshja e parë përfundoi në barazim 1-1, duke lënë gjithçka për të luajtur në ndeshjen e kthimit sonte në Mançester. Fituesi i ndeshjes së sotme do të takohet në finale me Interin.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga