Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

“I dha gjak tokës shqiptare”, Tifozat Kuq e Zi: Të gjithë bashkë në sheshin “Nënë Tereza” për dëshmorin Afrim Bunjaku

Shkruar nga NEWSPORT
“I dha gjak tokës shqiptare”, Tifozat Kuq e Zi: Të

Sot në orën 19:00 në sheshin “Nënë Tereza” do të mbidhen shqiptarët për të bërë homazhe në nder të policit të vrarë, Afrim Bunjaku. Ky i fundit dje u vra nga grupet terroriste serbe, teksa ndodhej në krye të detyrës.

Tifogrupi më i madh i kombëtares shqiptare, Tifozat Kuq e Zi nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale kanë bërë thirrje që të bashkohen të gjithë në sheshin “Nënë Tereza” për t’i bërë homazhe dëshmorit më të ri të kombit, i cili dha gjak për tokën shqiptare.

“Sonte të gjithë të mblidhemi te sheshi “Nënë Tereza” në Tiranë për t’i bërë homazhe dëshmorit më të ri të kombit, Alfrim Bunjakut.

Sonte, në orën 19:00 të gjithë ne ndezim qirinj dhe nderojmë dëshmorin Afrim Bunjakun, i cili dha gjak për tokën shqiptare!

Lavdi dëshmorëve të kombit!” kanë shkruar Tifozat Kuq e Zi.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga