Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

FOTO/ U përfol për të drejtuar Skënderbeun, Skënder Gega mbërrin në Korçë

Shkruar nga NEWSPORT

FOTO/ U përfol për të drejtuar Skënderbeun, Skënder Gega mbërrin në Korçë

Skënder Gega ishte një nga trajnerët e përfolur për të marrë drejtimin e Skënderbeut. Megjithatë kjo ka mbetur thjeshtë në kuadrin e fjalëve, pasi tanimë korçarët e kanë zgjedhur timonierin e ri. Ivan Gvozdenoviç u zyrtarizua dje nga presidenti Ardjan Takaj.

Por, kjo s’e ka penguar Gegën që të udhëtojë drejt Korçës për të shijuar bukuritë e qytetit të serenatave. Ai ka bërë një postim në rrjetet sociale ku shfaqet me bashkëshorten në juglindje. Siç e karakterizon qetësia dhe mirësia, trajneri tropojan shkruan: “Korça qytet shumë special”.

[caption id="attachment_668936" align="alignnone" width="656"] Postimi i Gegës[/caption]

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga