Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

(FOTO) U largua nga PARTIZANI, lojtari sqaron të vërtetën

Shkruar nga NEWSPORT

Milan Culum është larguar nga Partizani dhe tashmë aktivizohet te Inter Zapresic në kampionatin kroat. Në lidhje me situatën jo të mirë që po kalon Ballkani me çështjet politike, ish-mesfushori i kuq ka saqruar gjithçka përsa i përket një fotoje të kishte postuar më parë në rrjetet sociale, duke treguar se ishte thjesht një shaka dhe ai ka kaluar shumë mirë si në Shqipëri, por edhe në çdo vend të të rajonit ku ka luajtur.

"Përsa i pëkret fotos së publikuar më parë në "Instagram" ishte thjëeshtë një shaka dhe nuk ka të bëjë fare me politikën. Unë kam një eksperiencë shumë të mirë në Shqipëri dhe në të gjitha vendet e rajonit ku kam luajtur", është shprehur Culum.

Tags:

BOTA

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga