Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SERIE A

FOTO/ Përshëndetet për në shtëpinë e fundit Sinisa Mihajlovic, presidenti Lazios bën gjestin e madh

Shkruar nga NEWSPORT
FOTO/ Përshëndetet për në shtëpinë e fundit Sinisa
Sinisa Mihajlovic u nda nga jeta në moshën 53 vjeçare. Trajner dhe lojtar i shkëlqyer që ndër vite mbrojti ngjyrat e Romës, Sampdorias, Lazios dhe Interit. Të gjithë janë mbledhur në Romë nga aty ku do të bëhet dhe ceremonia e tij e fundit. Shumë pjestarë të botës së futbollit italian janë mbledhur për t’i dhënë përshëndetjen e fundit, shokut dhe kolegut të tyre. Presidenti Lotito, ka bërë gjestin e madh, duke përshëndetur në mënyrën më të mirë të mundshme ish lojtarin e Lazio. Ku së bashku me bashkëshorten e tij kanë vendosur uniformen e fundit që Mihajlovic kishte lënë në klub.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by S.S. Lazio (@official_sslazio)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga