Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SERIE A

FOTO/ Përgatitje madhështore për titullin kampion, Amir RRAMANI & Co në ballkonet e Napolit

Shkruar nga NEWSPORT
FOTO/ Përgatitje madhështore për titullin kampion, Amir RRAMANI

Qyteti i Napolit po bëhet gati për një festë madhështorë që nuk është parë që nga koha e Maradonas. Napoletanët janë shumë pranë titullit kampion që është një çështje kohe pasi skuadrat e tjera nuk shihen as nga pasqyrat.

Rrugicat e qytetit kanë filluar të përçojnë emocionet e paharrueshme dhe populli pasionant napoletan ka nisur përgatitjet për festën e shumëpritur. Në një nga ballkonet e një pallati shihen posterat e futbollistëve titullar që kanë kontribuar në këtë sukses të renditur sipas formacionit ku shihet edhe mbrojtësi dardan, Amir Rrahmani.

[gallery jnewsslider_zoom="true" jnewsslider="true" ids="686706,686707,686708,686709,686710,686711"]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga