Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

FOTO/ Pak orë para sfidës, GUERRILSAT zbulojnë banderolën që “thumbon” keq Fanatics: Ju sikur Lana, m**i i k’tij qyteti

Shkruar nga NEWSPORT

Kur kanë mbetur më pak se 2 orë nga 5 takimet e fundit të Abissnet Superiore, Partizani dhe Tirana janë ende në garë për titullin kampion. Ndërsa bardheblutë presin një hap fals të të kuqve që tashmë ka në dorë fatet e titullit kampion.

Kanë qenë tifozët e Partizanit, “Ultras Guerrils 08-09” ata që kanë shpalosur një banderolë duke thumbuar rivalët e tyre të përjetshëm, “Tirona Fanatcs”.

Nëpërnjet një Story në rrejtet sociale ata shkruajnë: Mesazh i prapmbetur drejtuar Komunitetit të persekutuar.

Dhë në foton duket një banderolë e shpalosur me mbishkrimin: Ju sikur Lana, m*ti k’tij qyteti...

[caption id="attachment_694583" align="alignnone" width="442"] Story i Ultras Guerrils 08-09[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga