Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

FOTO/ Kompletohet Partizani, skuadrës i bashkohen dy futbollistët që ishin të impenjuar me Kombëtare

Shkruar nga NEWSPORT
FOTO/ Kompletohet Partizani, skuadrës i bashkohen dy futbollistët

Partizani vijon të kryej me intensitet të lartë përgagtitjet për kualifikueset e Champions Leage. Të kuqtë do të presin më Tiranë, Bate Borisov në ndeshjen e parë të vlefshme për turin e parë të Champions League.

Ditën e sotme skuadra ka marrë formë teksa të gjithë futbollistët janë vënë nën urdhërat e trajnerit Zoran Zekic. Skuadrës i është bashkuar Andi Hadroj që ishte grumbulluar nga kombëtarja shqiptare për dy ndeshjet e fundit.

Ndërsa përpos Hardojt është riktheyer edhe Buxhelaj që ishte pjesë e shpresave në miqësoren ndaj Bullgarisë. Përpos këtyre në Pogradec me skuadrën është janë bashkuar edhe Maguette dhe Saliou.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga