Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

FOTO/ Ilir Meta dhe dashuria për Celtic, ish-presidenti uron keltët për Krishtlindje

Shkruar nga NEWSPORT
FOTO/ Ilir Meta dhe dashuria për Celtic, ish-presidenti uron keltët
Ish-presidenti Ilir Meta është një fans i deklaruar i klubit skocez Celtic Glasgoë. Ai shpeshherë shfaqet në mbështetje të tyre në rrjete sociale ku mban veshur fanellën bardhëjeshile. Ka qenë disa herë i ftuar special në ndeshjet e Celtic dhe kësaj rradhe nuk mund të mungonte edhe një urim për Krishtlindje për të gjithë tifozët e skocezëve. Në llogarinë e tij në Tëitter, Ilir meta shkruan: “Gëzuar Krishtlindjet Kelts! Urimet më të mira për të gjithë, fansat dhe lojtarët e Celtic-ut tonë të dashur. Zoti ju bekoftë juve dhe familjet tuaja.”-shkruan Meta.
Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga