Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

FOTO/ Fusha kthehet në “pishinë”, reshjet e shiut rrezikojnë ndeshjen e ditës së sotme

Shkruar nga NEWSPORT

Ditën e sotme Kategoria e e Dytë do të luajë disa nga ndeshjet e javën së 11-të, teksa në fushë do të zbresin ekipet e grupit B. Njëra prej këtyre dueleve e planifikuar të luhet në orën 13:30 rrezikon të shtyhet.

Vendi ynë është përfshirë nga reshje të dendura të shiut mesditën e sotme dhe kjo ka bërë që staiumi i Këlcyrës të “mbushet” me ujë dhe të kthehet në një “pishinë”. Vendasit do të presin Pogradecin kryesues dhe tashmë është në dorën e delegatëve për të vendosur mbi zhvillimin e këtij takimi.

[caption id="attachment_723214" align="alignnone" width="1080"]Fusha e mbuluar nga uji Fusha e mbuluar nga uji[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga