Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

FORMACIONET/ Tirana dhe Laçi në fushë me më të mirët

Shkruar nga NEWSPORT
FORMACIONET/ Tirana dhe Laçi në fushë me më të

Tirana do të luajë kundër Laçit në kuadër të javës së 7-të të Superiores. Kjo sfidë është programuar të zhvillohet në orën 14:00, në stadiumin “Selman Stërmasi”.

Tashmë dy trajnerët, Orges Shehi dhe Mirel Josa kanë përzgjedhur më të mirët që do të zbresin në fushë. Më poshtë njihuni me 11-shet titullarë të ndeshjes Tirana – Laçi.

FORMACIONET ZYRTARE:

Tirana: Lika, Najdovski, Lulaj, Hoxhallari, Doka, Deliu, Jonuzi, Përgjoni, Latifi, Hasani, Kaina. Trajner: Orges Shehi

Laçi: Dajsinani, Kurti, Dajko, Junior, Qato, Manellari, Kryeziu, Ujka, Tresa, Melo, Sobowale. Trajner: Mirel Josa

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga