Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

FORMACIONET/ Inzaghi vendos për Asllanin, Bayerni me më të mirët në fushë

Shkruar nga NEWSPORT

Në orën 21:00 do startojnë 6 sfidat e tjera të mbrëmjes së Champions League. Gjashtë ndeshje mjaft interesante, ku më e luftuara pritet të jetë ajo mes Arsenal dhe Sevillas.

Në krahun tjetër Bayern Munich pret në shtëpi Galatasaray, ndërsa në “Santiago Bernabeu”, Reali përballet me Bragën. Manchester United luan në transfertën e Copenhagen, kurse Inter në atë të Salzburg. Ndeshja tjetër është ajo mes PSV dhe Lens.

Më poshtë do të njiheni me formacionet zyrtare të këtyre sfidave.

[caption id="attachment_711872" align="alignnone" width="357"]Bayern - Galatasaray Bayern - Galatasaray[/caption]

[caption id="attachment_711871" align="alignnone" width="360"]Copenhagen - Manchester United Copenhagen - Manchester United[/caption]

[caption id="attachment_711870" align="alignnone" width="358"]PSV - Lens PSV - Lens[/caption]

[caption id="attachment_711869" align="alignnone" width="357"]Salzburg - Inter Salzburg - Inter[/caption]

[caption id="attachment_711868" align="alignnone" width="358"]Real Madrid - Braga Real Madrid - Braga[/caption]

[caption id="attachment_711867" align="alignnone" width="356"]Arsenal - Sevilla Arsenal - Sevilla[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga