Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Fitorja e Partizanit në Ballsh, reagon Eneo BITRI: Forca djemtë e mi

Shkruar nga NEWSPORT

Partizani arriti të fitonte 1-0 kundër Bylisit, ndeshje e vlefshme për javën e 21-të të Superiores. Ky ishte triumfi i parë për të kuqtë të cilët e bënë sefte në këtë vit 2023. Mungesa e madhe e Partizanit në këtë pjesë të dytë të sezonit është padyshim Eneo Bitri.

Qendërmbrojtësi është transferuar në Çeki duke lënë një hendek në prapavijë. Megjithatë ai nuk e heq kurrë vëmendjen nga kryeqyteti dhe së fundmi ka reaguar në rrjetet sociale. Përmes një komenti në kanalin zyrtar të klubit të Partizanit, beratasi shkruante: “Forca djemtë e mi”.

[caption id="attachment_680138" align="alignnone" width="400"] Komenti i Bitrit[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga