Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Fati i keq ndjek Pedrin, dëmtohet dhe do të mungojë disa javë

Shkruar nga NEWSPORT
Fati i keq ndjek Pedrin, dëmtohet dhe do të mungojë disa

Barcelona duket e mallkuar nga dëmtimet këtë sezon. Pedri ëhstë lojtari i radhës që është dëmtuar dhe do të jetë një mungesë për Xavi Hernandez.

Talenti spanjoll ka pësuar një dëmtim në stërvitje paraa sfidës me Almerian. Sipas “Sport” bëhet me dije se mesfushori minimalisht do të mungojë 3 javë.

Kjo do të shtojë “dhimbjet e kokës” te Xavi, i cili do të duhet të bëjë llogaritë pa Pedrin në 3 ndeshje. Në sfidën ndaj Almerias, kundër Las Palmas dhe ndaj Barbastro në Kupën e Mbretit.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga