Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

EURO 2024

VIDEO/ Me flamur në duar, shqiptarët “pritë” autobusit të përfaqësueses serbe

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Me flamur në duar, shqiptarët “pritë”
 

Tifozët shqiptarë janë të shumtë në Gjermani. Kombëtarja luan Europianin e dytë në historinë e saj dhe kuqezinjtë nuk mund të mungojnë.

Një makinë me kuqezinj ka hasur në rrugë autobusin e përfaqësueses serbe. Tifozët nuk janë përmbajtur, teksa e kanë parakaluar autobusin dhe i kanë treguar flamurin shqiptar.

Moment spontan ky, ndërsa Shqipëria luan sonte në Signal Iduna Park kundër Italisë. Kujtojmë se ky takim nis në 21:00.

 

 

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga