Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

EURO 2024

Reja dhe De Biasi në mbështetje të Kombëtares shqiptare? Italinë e pret “ferri” në Dortmund

Shkruar nga NEWSPORT
Reja dhe De Biasi në mbështetje të Kombëtares shqiptare?
Trajneret Reja dhe De Biasi/ Elseid Hysaj (d)

FSHF është kujdesur që Edi Reja me Gianni De Biasin të kenë ftesë në ndeshjen e parë të Kombëtares shqiptare kundër Italisë. Kjo për shkak të kontributit që ato kanë dhënë te Shqipëria.

A do jenë Reja dhe De Biasi tifozë të Shqipërisë kundër Italisë, nesër në 21:00? Vështirë për t’u thënë.

E sigurt është që Italinë e pret “ferri” në Dortmund. Të gjitha burimet konfirmojnë se shumica e stadiumit “Signal Iduna Park” do të jetë me tifozë kuqezinj.

Ashtu si Reja me De Biasin janë ftuar dhe të gjithë ish-trajnerët apo futbollistët, që kanë veshur më parë fanellën e Kombëtares.

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga