Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

EURO 2024

Portugalia dhe Çekia mbyllin ndeshjet e para, trajneri vendos për Ronaldon

Shkruar nga NEWSPORT
Portugalia dhe Çekia mbyllin ndeshjet e para, trajneri vendos për
 

Portugalia do të përballet me Çekinë në orën 21:00. Kjo ndeshje është e vlefshme për grupin F.

Trajnerët kanë zgjedhur titullarët. Roberto Martinez ia ka besuar sulmin Ronaldos dhe Leaos.

Portugalia shkon në Euro 2024 si një nga favoritet për ta fituar. Kujtojmë se më parë në të njëjtin grup, Turqia mposhti 3 me 1 Gjeorgjinë në një ndeshje mjaft të luftuar.

Portugalia dhe Çekia mbyllin ndeshjet e para, trajneri vendos për
 

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga